| رنگ | قرمز / آبی / سفارشی سازی |
|---|---|
| نوع مبرد | R134a |
| سازگار برای | ماشین ، اتوبوس و کامیون |
| نمایش دادن | بلک لایت |
| تخلیه روغن | خودکار |
| رنگ | قرمز / آبی / سفارشی سازی |
|---|---|
| نوع مبرد | R134a |
| سازگار برای | ماشین ها |
| نمایش دادن | رنگ LCD 5 اینچ |
| تخلیه روغن | خودکار |
| ورودی برق | 1200W |
|---|---|
| توانایی شارژ | 800 گرم در دقیقه |
| نمایش دادن | 5 اینچ رنگ TFT |
| توانایی خلاuum | 5.4 متر مکعب در ساعت |
| کامل اتوماتیک | آره |
| رنگ | قرمز / آبی / سفارشی سازی |
|---|---|
| نوع مبرد | R134a |
| سازگار برای | ماشین ، اتوبوس و کامیون |
| نمایش دادن | بلک لایت |
| تخلیه روغن | خودکار |
| نوع مبرد | R134a |
|---|---|
| نمایش دادن | رنگ LCD 5 اینچ |
| تزریق روغن | خودکار |
| ظرفیت سیلندر (KG) | 15KGS |
| سایز بسته بندی | 860 * 710 * 1470mm |
| رنگ | سرخ |
|---|---|
| نوع مبرد | R134a |
| سازگار برای | اتومبیل / مینی اتوبوس |
| حالت کابینت | فلز + ABS |
| توابع | بازیافت |
| سرعت بازیابی | 300 گرم در دقیقه |
|---|---|
| قدرت | 220V ± 10٪ ، 50 / 60Hz |
| ظرفیت سیلندر | 10kgs |
| حالت کاربری | خودکار |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | دستگاه ریکاوری x570 ac |
|---|---|
| نوع مبرد | R134a |
| شیلنگ سرویس | 2 متر |
| ظرفیت سیلندر | 18 کیلوگرم |
| راندمان مبرد | >95% |
| نام | دستگاه ریکاوری x570 ac |
|---|---|
| نوع مبرد | R134a |
| فشرده کردن | 3/8 اسب بخار |
| دقت شارژ | ± 10 گرم |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 7 اینچی |
| نوع مبرد | R134a |
|---|---|
| سازگار برای | ماشین |
| کارکرد | بازیافت و شستشو |
| فلاشینگ A/C | آره |
| رنگ | قرمز یا خاکستری |