| کمپرسور | 3/8 اسب بخار |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت / 50 هرتز |
| ظرفیت سیلندر | 10 کیلوگرم |
| ابعاد ماشین | 740*640*1240 میلی متر |
| ظرفیت مخزن | 10 کیلوگرم |
| ورودی برق | 0.75 کیلو وات |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت / 50 هرتز |
| ظرفیت سیلندر | 10 کیلوگرم |
| ابعاد دستگاه (D*W*H، mm) | 740*640*1240 میلی متر |
| رنگ ماشین | قرمز و خاکستری |
| ورودی برق | 0.75 کیلو وات |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت / 50 هرتز |
| ظرفیت سیلندر | 10 کیلوگرم |
| ابعاد دستگاه (D*W*H، mm) | 740*640*1240 میلی متر |
| رنگ ماشین | قرمز و خاکستری |
| مبرد | 134 الف |
|---|---|
| پمپ خلاء | 120 لیتر در دقیقه |
| ولتاژ | 220 ولت / 50 هرتز |
| ظرفیت سیلندر | 18 کیلوگرم |
| ابعاد دستگاه (D*W*H، mm) | 740*710*1240 میلی متر |
| رنگ | سفارشی سازی |
|---|---|
| کامل اتوماتیک | شارژ خلاء را بازیابی کنید |
| عملیات خودکار | آره |
| ورودی برق | 1200W |
| وزن ناخالص | 88 کیلو گرم |
| رنگ | سرخ |
|---|---|
| قدرت ورودی | 750W |
| توانایی بازیابی | 300 گرم در دقیقه |
| توانایی شارژ | 800 گرم در دقیقه |
| توانایی خلاء | 5.4m³ / h |
| رنگ | سرخ |
|---|---|
| قدرت ورودی | 750W |
| توانایی بازیابی | 300 گرم در دقیقه |
| توانایی شارژ | 800 گرم در دقیقه |
| توانایی خلاء | 5.4m³ / h |
| رنگ | سرخ |
|---|---|
| قدرت ورودی | 750W |
| توانایی بازیابی | 300 گرم در دقیقه |
| توانایی شارژ | 800 گرم در دقیقه |
| توانایی خلاء | 5.4m³ / h |
| نمایش دادن | 5 اینچ رنگ TFT |
|---|---|
| نوع مبرد | R134a |
| تخلیه روغن | خودکار |
| تزریق روغن | صفحه کلید |
| سرعت بازیابی | 300 گرم در دقیقه |
| رنگ | سفارشی سازی |
|---|---|
| کامل اتوماتیک | شارژ خلاء را بازیابی کنید |
| عملیات خودکار | آره |
| ورودی برق | 1200W |
| وزن ناخالص | 88 کیلو گرم |