aboutus

نمایه شرکت

تاریخ 20 سال:

شرکت تجهیزات خودرو Wonderfu ، آموزشی ویبولیتین دارای 20 سال تجربه در تولید است. ما یک تیم فنی قوی در توسعه و نگهداری تجهیزات خودرو داریم. بیشتر تکنسین ها و افراد فروش ما بیش از 10 سال تجربه در صنعت تجهیزات گاراژ اتومبیل دارند.

کیفیت خوب :

در چین ، محصولات ما مجاز به استفاده در هوندا ، TOYOTA ، FAW TOYOTA ، FAW ، Shanghai GM ، JAC ، پژو ، فورد ، مرکز خدمات فروش Infiniti 4S است.

در همین زمان ، ما تجهیزات تعمیر گاراژ خود را به اروپا ، جنوب شرقی آسیا ، شرق میانه و جنوب آمریکا صادر کرده ایم.

پشتیبانی حرفه ای:

ما حداقل 12 ماه ضمانت و خدمات پس از فروش خوب را به مشتریان خود ارائه می دهیم.

تاریخ

شرکت تجهیزات Wonderfu Automotive Equipment ، با مسئولیت محدود 20 سال تجربه در تولید تجهیزات گاراژ خودرو دارد.محصولات ما شامل دستگاه خدمات AC ، باد باد لاستیک هوا ، ژنراتور نیتروژن ، مجموعه دستگاه شن و ماسه خشک بدون گرد و غبار ، تستر انژکتور GDI و تمیز کننده و غیره است. ما هر سال یا هر دو سال یک محصول جدید تولید می کنیم.

 

ما یک تیم تحقیق و توسعه قوی داریم که 20 سال تجربه در این صنعت دارد.و تیم خدمات پس از فروش ما بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر و نگهداری اتومبیل دارند.تیم فنی قوی ما را قادر می سازد تا محصولات با کیفیت بالا و همچنین خدمات پس از فروش خوب را ارائه دهیم. ما قبل از بسته بندی دقیق هر دستگاه را بررسی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر دستگاه از شرایط خوبی برخوردار است.

 

ما برای همه محصولات خود گواهینامه CE به دست آورده ایم. و محصولات ما مجاز به استفاده در بسیاری از مراکز خدمات بزرگ 4S مانند GM ، تویوتا ، فولکس واگن ، فورد ، هوندا و پژو در چین هستند و ما به بیش از 20 کشور جهان معرفی شده ایم. در سالهای اخیر یا مورد استقبال بسیاری از توزیع کنندگان قرار گرفته است.

سرویس

ما حداقل 12 ماه گارانتی و 7 * 24 ساعت خدمات پس از فروش خوب به مشتریان خود ارائه می دهیم.

تیم ما

ما یک تیم تحقیق و توسعه قوی داریم که 20 سال تجربه در این صنعت دارد. و تیم خدمات پس از فروش ما بیش از 10 سال تجربه در زمینه تعمیر و نگهداری اتومبیل دارند. تیم فنی قوی ما را قادر می سازد تا محصولات با کیفیت بالا و همچنین خدمات پس از فروش خوب را ارائه دهیم. ما قبل از بسته بندی دقیق هر دستگاه را بررسی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر دستگاه از شرایط خوبی برخوردار است.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Miss. Virginia poon
تلفن : 86-13650702995
فکس : 86-20-86090213
حرف باقی مانده است(20/3000)