| کمپرسور | 3/8 اسب بخار |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت / 50 هرتز |
| ظرفیت سیلندر | 10 کیلوگرم |
| ابعاد ماشین | 74*64*124 سانتی متر |
| ظرفیت مخزن | 10 کیلوگرم |
| کمپرسور | 3/8 اسب بخار |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت / 50 هرتز |
| ظرفیت سیلندر | 10 کیلوگرم |
| ابعاد ماشین | 740*640*1240 میلی متر |
| ظرفیت مخزن | 10 کیلو گرم |
| ورودی برق | 0.75 کیلو وات |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت / 50 هرتز |
| ظرفیت سیلندر | 10 کیلوگرم |
| ابعاد دستگاه (D*W*H، mm) | 740*640*1240 میلی متر |
| رنگ ماشین | قرمز |
| شماره مدل | X530 |
|---|---|
| نوع مبرد | R134a |
| رنگ | قرمز آبی |
| قدرت ورودی | 750W |
| دمای محیط | -10 ℃ -50 |
| قدرت ورودی | 800W |
|---|---|
| سرعت بازیابی | 400 گرم در دقیقه |
| سرعت شارژ | 1000 گرم در دقیقه |
| پمپ | 6CFM |
| ظرفیت سیلندر | 15 کیلوگرم |
| بانک اطلاعاتی و پایگاه داده قابل ویرایش | بله |
|---|---|
| چاپگر داخلی | بله |
| نمایش دادن | رنگ LCD 5 اینچ |
| تخلیه روغن | خودکار |
| تزریق روغن | خودکار |
| قدرت | 220V ± 10٪ ، 50 / 60Hz |
|---|---|
| حالت کاربری | خودکار |
| سرعت شارژ | 800 گرم در دقیقه |
| نمایش دادن | 5 اینچ رنگ TFT |
| ترمز / پوشش چرخ FWheel | بله |
| رنگ | قرمز / آبی / سفارشی سازی |
|---|---|
| نوع مبرد | R134a |
| سازگار برای | ماشین ، اتوبوس و کامیون |
| نمایش دادن | بلک لایت |
| تخلیه روغن | خودکار |
| قدرت | 220V ± 10٪ ، 50 / 60Hz |
|---|---|
| حالت کاربری | خودکار |
| سرعت شارژ | 800 گرم در دقیقه |
| نمایش دادن | 5 اینچ رنگ TFT |
| ترمز / پوشش چرخ FWheel | بله |
| رنگ | قرمز / آبی / سفارشی سازی |
|---|---|
| نوع مبرد | R134a |
| سازگار برای | ماشین ، اتوبوس و کامیون |
| نمایش دادن | بلک لایت |
| تخلیه روغن | خودکار |