| حالت کابینت | فلز + ABS |
|---|---|
| سازگار برای | ماشین |
| سنج بزرگ | بله |
| نمایش دادن | رنگ TFT 4.3 اینچی |
| ترمز چرخ | بله |
| نمایش دادن | 5 اینچ رنگ TFT |
|---|---|
| نوع مبرد | R134a |
| ورودی برق | 1200W |
| گرگرفتگی A / C | آره |
| تزریق روغن | صفحه کلید |
| سرعت بازیابی | 300 گرم در دقیقه |
|---|---|
| قدرت | 220V ± 10٪ ، 50 / 60Hz |
| ترمز چرخ / پوشش چرخ | بله |
| دمای محیط | -10 ℃ -50 |
| گارانتی | 1 سال |
| سرعت بازیابی | 300 گرم در دقیقه |
|---|---|
| قدرت | 1200 وات |
| سرعت شارژ | 800 گرم در دقیقه |
| دمای محیط | -10 ℃ -50 |
| گارانتی | 1 سال |
| سرعت بازیابی | 300 گرم در دقیقه |
|---|---|
| قدرت | 1200 وات |
| سرعت شارژ | 800 گرم در دقیقه |
| دمای محیط | -10 ℃ -50 |
| گارانتی | 1 سال |
| رنگ | آبی ، سبز ، قرمز ، خاکستری |
|---|---|
| قدرت ورودی | 700W |
| سایز بسته بندی | 700 * 610 * 1300 میلی متر |
| REKOVERY SPEED | 250 گرم در دقیقه |
| مبرد کاربردی | R134a |
| پایگاه داده و پایگاه داده قابل ویرایش | آره |
|---|---|
| چاپگر داخلی | آره |
| نمایش دادن | رنگ LCD 5 اینچ |
| تخلیه روغن | خودکار |
| تزریق روغن | خودکار |
| زمان گرگرفتگی | 5 اینچ رنگ TFT |
|---|---|
| پمپ | 1.8CFM |
| سرعت بازیابی | 300 گرم در دقیقه |
| سرعت شارژ | 800 گرم در دقیقه |
| ظرفیت سیلندر | 10 کیلوگرم |
| مبرد | 1234yf |
|---|---|
| پمپ خلاء | 120 لیتر در دقیقه |
| ولتاژ | 220 ولت / 50 هرتز |
| ظرفیت سیلندر | 18 کیلوگرم |
| ابعاد دستگاه (D*W*H، mm) | 784*644*1300 میلی متر |
| مبرد | 1234yf |
|---|---|
| پمپ خلاء | 120 لیتر در دقیقه |
| ولتاژ | 220 ولت / 50 هرتز |
| ظرفیت سیلندر | 18 کیلوگرم |
| ابعاد دستگاه (D*W*H، mm) | 784*644*1300 میلی متر |