| خنک کننده | R134a |
|---|---|
| عملیات | خودکار |
| قدرت ورودی | 750W |
| سرعت بازیابی | 300 گرم در دقیقه |
| سرعت شارژ | 800 گرم در دقیقه |
| ورودی برق | 1200W |
|---|---|
| توانایی شارژ | 800 گرم در دقیقه |
| نمایش دادن | 5 اینچ رنگ TFT |
| توانایی خلاuum | 5.4 متر مکعب در ساعت |
| کامل اتوماتیک | آره |
| نمایش دادن | ال سی دی |
|---|---|
| حالت کابینت | فلز +ABS |
| قابلیت فیلتر خشک | 80 کیلوگرم |
| پمپ خلاء | 120 لیتر در دقیقه |
| رنگ | نقره |
| نمایش دادن | ال سی دی |
|---|---|
| حالت کابینت | فلز +ABS |
| قابلیت فیلتر خشک | 80 کیلوگرم |
| پمپ خلاء | 120 لیتر در دقیقه |
| رنگ | نقره |
| پمپ خلاء | 120 لیتر در دقیقه |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت / 50 هرتز |
| ظرفیت سیلندر | 18 کیلوگرم |
| ابعاد دستگاه (D*W*H، mm) | 784*644*1300 میلی متر |
| رنگ ماشین | خاکستری |
| سرعت بازیابی | 250 گرم در دقیقه |
|---|---|
| سرعت شارژ | 800 گرم در دقیقه |
| ظرفیت سیلندر | 10kgs |
| گارانتی | 1 سال |
| ولتاژ | 110V / 220V |
| رنگ | آبی ، سبز ، قرمز ، خاکستری |
|---|---|
| قدرت ورودی | 700W |
| سایز بسته بندی | 700 * 610 * 1300 میلی متر |
| REKOVERY SPEED | 250 گرم در دقیقه |
| مبرد کاربردی | R134a |
| نوع مبرد | R134a |
|---|---|
| نمایش دادن | رنگ LCD 5 اینچ |
| تزریق روغن | خودکار |
| ظرفیت سیلندر (KG) | 15KGS |
| سایز بسته بندی | 860 * 710 * 1470mm |
| بانک اطلاعاتی و پایگاه داده قابل ویرایش | بله |
|---|---|
| رنگ | قرمز / سفارشی سازی |
| حالت کابینت | فلز + ABS |
| تخلیه روغن | خودکار |
| تزریق روغن | خودکار |
| رنگ | قرمز / آبی / سفارشی سازی |
|---|---|
| نوع مبرد | R134a |
| سازگار برای | ماشین ها |
| نمایش دادن | رنگ LCD 5 اینچ |
| تخلیه روغن | خودکار |